Masaż Shantala kurs

Jestem certyfikowanym instruktorem masażu Shantala i uczę jak masować swoich bliskich. Wiem, że prawdopodobnie myślisz, że to masaż zarezerwowany tylko dla niemowląt, ale tak nie jest. Skoro bezpiecznie można go wykonywać u zdrowych niemowląt, to czemu nie u starszych dzieci czy dlaczego nie masować w ten sposób partnera?

masaż Shantala kurs Warszawa

A w jaki sposób można się tego masażu nauczyć? Ja pokazuję masaż i uczę go na kilka sposobów:

 • indywidualny kurs masażu – to jest najprostszy sposób. Przyjeżdżam do Ciebie do domu, w terminie, który ustalimy wspólnie. Ponadto, możemy wszystkie terminy dostosowywać do postępów. Jeśli widać, że dziecko łatwo akceptuje masaż, możemy spotykać się częściej. Nie co 7 dni, a np. co 5. Dzięki czemu kurs będzie trwał krócej, a my w 100% odpowiemy na potrzeby dziecka.
  Jeśli chcesz się nauczyć masować starsze dziecko lub partnera to jedyna droga nauki. Pozostałe punkty dotyczą tylko masażu niemowląt.

 

 • grupowe kursy masażu – w odróżnieniu od kursów indywidualnych tutaj możesz się nauczyć tylko masażu niemowląt, czyli klasycznego masażu Shantala. Spotykamy się raz na tydzień, najczęściej w soboty. To ja otwieram zapisy i ja ustalam termin spotkań.

 

 • indywidualny pokaz masażu – to jest jedno spotkanie na którym mówię o masażu i pokazuję jak on wygląda. Odbywa się u Ciebie w domu, w terminie dostosowanym do Twoich potrzeb.
  Takie spotkanie polecam osobom, które do masażu mają takie podejście „chciałbym, ale boję się”. W ten sposób masz szansę dowiedzieć się czy to u Ciebie się sprawdzi, czy Ci odpowiada. Ja pokazuję masaż, ale na jednych zajęciach się go nie nauczysz.
  Takie spotkanie możesz wykorzystać jeśli chcesz sobie tylko odświeżyć to co już wiesz o masażu, np. uczyłaś się już masażu, przestałaś masować i chcesz go sobie tylko przypomnieć.

 

 • spotkania z Masażem Shantala – to są warsztaty bezpłatne. Staram się organizować co jakiś czas takie spotkania, w różnych miejscach Warszawy lub w okolicy.
  Możesz do mnie napisać i powiedzieć, że takie spotkanie w Twojej okolicy by się przydało. A ja na pewno spróbuję takie spotkanie zorganizować.