Naucz się masować swoich bliskich

Pewnie już wiesz czym jest masaż Shantala i widzisz, że dostępne są różne rodzaje kursów. I teraz nie wiesz co wybrać. Pozwól, że przedstawię Ci dostępne rozwiązania. Kursy mają na celu nauczenia Ciebie jak masować swoich najbliższych, a także jak oni mogą masować Ciebie. Dlatego najważniejsze jest zdefiniowanie kogo chcesz masować:

Rodzinę

2

W tej kategorii jest najwięcej wątpliwości i pytań, ponieważ jest najwięcej możliwości. Tutaj najważniejszy jest wiek dzieci:

  • Twoje dziecko/dzieci mają poniżej jednego roku życia – wybierz kurs masażu Shantala – masaż niemowlęcia. Dostępne kursy zobaczysz tutaj – Kursy masażu – niemowlę. Przed Tobą jeszcze jednen ważny wybór – Kurs indywidualny czy grupowy? Podstawowa różnica: na kursie grupowym uczymy się masażu jedynie niemowlęcia, na kursie indywidualnym nauczysz się również masażu Shantala Body Touch, co pozwoli Ci na masowanie Twojego dziecka, kiedy już podrośnie. Dodatkowo nauczycie się razem z mężem wzajemnie masować. Kurs to 4 spotkania po 1,5 godziny każde.
  • Twoje dziecko/dzieci mają powyżej jednego roku – wybierz kurs masażu Shantala – kurs rodzinny – masaż dziecka starszego. Dostępne kursy zobaczysz tutaj – Kurs rodzinny. Na tym kursie również nauczysz się masażu Shantala oraz masażu Shantala Body Touch. W odróżnieniu od wcześniej opisanego kursu, większą uwagę kieruje się na masaż osób dorosłych. Masaż niemowlęcia jest wprowadzany dodatkowo. Kurs to 3 spotkania po 1,5 godziny każde.

 

Partnera lub inną dorosłą osobę bliską

1

Wybierz dla siebie Kurs masażu osób dorosłych. Kurs to dwa spotkania po 1,5 godziny każde lub jedno spotkanie, czas trwania 3 godziny. Chcesz zapisać się na kurs? Przejdź do sklepu i zarezerwuj miejsce: Kurs masażu Shantala Body Touch.

Kobietę w ciąży

3

Wybierz kurs masażu kobiet w ciąży. Możesz wybrać kurs w wersji 1 spotkanie 1,5 godziny lub 2 spotkania po 1,5 godziny. Na tym drugim zapoznasz się z podstawami masażu niemowlęcia. Jeśli chcesz umówić się na kurs napisz do mnie email: justyna@shantala-bialoleka.pl