Przedstawiam tutaj linki do miejsc, w których ktoś o mnie pisał, a ja o tym wiem 😉


 To pierwsze miejsce do którego możecie zajrzeć, żeby zobaczyć co inni o mnie piszą i jak mnie oceniają. Kliknij tutaj


 

Agnieszka jest mamą dwóch chłopców – bliźniaków i na blogu pisze o swoim podwójnym szczęściu. Prowadząc bloga wpadła na fajny pomysł prowadzenia spotkań dla mam blogerek. Miałam przyjemność jedno z takich spotkań poprowadzić i opowiedzieć dziewczynom o masażu Shantala. Zobaczcie relację Agnieszki z tego spotkania Czas na kawę i … masaż Shantala


Renia po naszym spotkaniu napisała u siebie post Masaż Shantala 11 faktów, które mnie zaskoczyły. Co prawda nie ja ją masażu uczyłam, bo kiedy ona uczyła się masować to ja jeszcze o dziecku nawet jeszcze nie myślałam. Ale zajrzyj do niej koniecznie, bo Renia w swoim poście mówi o różnicach w masowaniu swojego starszego synka oraz młodszej córki.


Ewa jest niezwykle ciepłą osobą, która pomaga kobietom budować relacje w związku, wzmacniając ich poczucie własnej wartości, dodając odwagi, nawet jeśli nie wierzą w swoje możliwości. Pomaga też parom, które chcą zrezygnować z tradycyjnej antykoncepcji na rzecz metod naturalnego planowania rodziny. Dzięki moim wskazówkom Ewa i jej mąż rozpoczęli przygodę z masażem Shantala, czyli zdobyli „nowe narzędzie wzmacniające więź” (jak to zgrabnie ujęła Ewa).

Oto jej artykuł Silna więź i masaż Shantala.

oraz opis jej doświadczeń i jej ocena masażu Nasze doświadczenia z masażem Shantala.


Zobacz również:

  • O mnie – Pozwól, że się przedstawię. Wiem, że tak delikatną kwestię, jak nauka masażu Shantala trudno jest powierzyć komuś kogo nie znasz, dlatego zapraszam byśmy poznali się nieco 🙂
  • Ja piszę dla innych – Uważam, że masaż Shantala to niesamowite narzędzie, więc staram się mówić o nim jak najwięcej, również na innych stronach. Tutaj możesz zobaczyć moje artykuły o masażu Shantala na innych stronach.